Vianočná súťaž o KREATÍVNU CESTOVATEĽSKÚ MAPU

Ahojte cestovatelia, vitajte na súťažnom článku, v ktorom nájdete heslo ako odpoveď na súťažnú otázku a tak môžete vyhrať jednu z troch výherných KREATÍVNYCH CESTOVATEĽSKÝCH MÁP. Výhercov budeme žrebovať na našej FACEBOOK STRÁNKE 2.1.2019. Stačí sa začítať a nájsť heslo v tomto článku.


Kreatívnu mapu sveta sme vymysleli pre všetkých cestovateľov, ktorí chcú značiť svoje cesty kreatívny spôsobom a svojsky. Na trhu sa vyskytuje množstvo stieracích máp, ktoré sú však všetky rovnaké a odkrývate v nich krajiny, ktoré ste precestovali. Nám sa práve pozdával nápad priniesť cestovateľom mapu, ktorú si budú môcť upravovať podľa vlastných predstáv a potrieb. Preto sme ju spravili čistú a rozdelili ju podľa hraníc štátov sveta. Cestovateľ si tak môže vyfarbiť každú krajiny podľa seba, môže vyplniť len miesto, ktoré navštívil a hlavne, môže si ich odlíšiť farebne podľa toho ako sa mu krajina páči. Verte nám, rozhodne nenájdete dve rovnaké kreatívne mapy od dvoch rôznych cestovateľov. A to je práve pridaná hodnota, ktorú sme chceli priniesť.

V kreatívnej mape si môžete značiť aj vaše vysnívané destinácie a vložiť do nej TOP fotografie z vašich ciest. Súčasťou každej mapy je A3 formát plný samolepiek s cestovateľskými emotikonkami. Tie si môžete nalepiť na mapu, ale taktiež aj na svoje osobné, cestovateľské veci ako napríklad: obal pasu, kufrík, peňaženka a i.

V súčasnosti máme túto mapu v ponuke, v zľavovej cene na portáli, ktorý je heslom našej súťaže: ZĽAVOMAT.SK v sume 9,99 Eur.

Napíšte komentár na našej FB stránke pod súťažný príspevok s heslom súťaže a vyhrajte jednu z kreatívnych máp pre seba alebo svojich blízkych milovníkov cestovania 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *